Ponúkame na predaj 4 izbové rodinné domy už za 136.000,-€. V ponuke je 7 samostatne stojacich rodinných domov na 4,4 árových pozemkoch.

Ponúkame na predaj 4 izbové rodinné domy s rozlohou 104m2 na pozemkoch s rozlohou 440m2. Rodinný dom je dispozične veľmi dobre riešený a poskytuje komfortné a pohodlné bývanie pre celú rodinu. Pri výstavbe domov boli použité kvalitné materiály vrátane štandardu kde sa kládol dôraz hlavne na funkčnú a estetickú hodnotu. Dom sa nachádza v novo vybudovanej lokalite. Projektové posúdenie stavby z hľadiska energetickej náročnosti zaručuje zaradenie rodinného domu do energetickej triedy „A“ vďaka využitiu kvalitných stavebných materiálov, ktoré optimalizujú budúcu spotrebu energie a tepelno-izolačné vlastnosti domov.

Obec Hviezdoslavov je vzdialená iba 17 km od hlavného mesta Bratislava, 6 km od Šamorína a 25 km od Senca v okrese Dunajská Streda. Dokončením rýchlostnej komunikácie R7, ktorá sa dostane do priestoru medzi mesto Šamorín a bližšie k obci Kvetoslavov, bude obec Hviezdoslavov plynule dostupná už za niekoľko minút po štvorprúdovej cestnej komunikácii. Dopravu do lokality zabezpečuje aj vlak spoločnosti RegioJet na trase Bratislava – Komárno, zastávka Kvetoslavov, ktorá je vzdialená pešou chôdzou od domov približne 700 metrov. Blízko obce a to priamo v meste Šamorín sa nachádza unikátny multifunkčný komplex x-bionic sphere s rozlohou 1 000 000 m2, ktorý ponúka zázemie pre rodiny, milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu, profesionálnych športovcov a  športových nadšencov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko,  prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory.

Viac informácií nájdete na web stránke www.byvamvnovom.sk